Yemek firmamız, yaptığı işin öneminin bilincinde olan bir kuruluştur. Yemek sektöründe uzun yıllardır hizmet veren, yaptığı işlerin en iyisini yapmaya çalışan ve yaptıktan sonra da hep arkasında duran şirket profili ile hep iyilerin tercih ettiği bir adres haline gelmiştir. Bünyesinde çalıştırdığı aşçıları özenle seçen, diğer elemanlarını işe alırken, uzun incelemelerden geçiren ve mutlaka yeterlilik belgesi isteyen firmamız, lezzetli yemekler ve kusursuz hizmet kadar, sağlıklı ve dengeli beslenmeye yarayan yemeklere de öncelik vermektedir. Günümüzde son derece gündem de olan ve artık pek çok kişinin beslenmedeki öncelikli kriteri olan sağlıklı beslenmeye dair olan malzemeler ve pişirme yöntemleri, kurumumuzun da gündemine girerek seçenekler arasına konulmuştur.

Daha çok tabldot yemek ve catering alanların da hizmet ağını genişleten ve bu konuya yoğunlaşan firmamız, büyüklü küçüklü bir çok firmanın günlük yemek ihtiyacını karşılamaktadır. Bir öğün de dört çeşit yemek imkanı sunan, çorbalardan, etli ve sebzeli yemeklerden, pilavlardan, makarna çeşitlerinden, tatlılardan, salata çeşitlerinden, meyvelerden ve komposto çeşitlerinden, kategorileri arasında seçim yaparak dört çeşit yemek veren firmamız, bu çeşitleri kafasına göre değil bazı kriterlere göre belirler. Bünyesinde çalıştırdığı, diyetisyen ve gıda mühendisi elemanlarının sıkı bir gözetiminden ve denetiminden geçerek oluşturulan yemek ve yemek listeleri, tamamen insanın, sağlığını koruyacak, damak tadına uyacak ve günlük enerji ihtiyacını karşılayacak şekilde düzenlenir.

Yemek fabrikamız, yemek listelerini genellikle aylık olarak oluşturmaktadır. Diyetisyenimiz ve tecrübeli aşçılarımız ile birlikte, insanların gözüne, damak tadına hitap eden yemeklerin yanı sıra dengeli beslenmeyi sağlayacak ve lezzet verirken sağlığı bozmayacak yemekler ile birlikte harmanlayarak oluşturuyoruz. Yani yemek listemiz, rastgele değil, konunun uzmanı kişiler tarafından kesinlikle bilinçli olarak belirliyoruz. Bütün besin guruplarını listeye dengeli bir şekilde yayarken, insan vücudunun ihtiyacı olan her türlü yiyecek çeşidini uyumlu bir kompozisyon ile bu listeye yaymaya çalışıyoruz. Genellikle tabldot yemeklerini, çalışanlar için ve öğle yemeklerinde çıkardığımız için, günün geri kalanında çalışmaya devam edecek olanların enerji ihtiyaçlarına göre, protein, karbonhidrat ve yağ dengesi gözetilerek yemek listemizi belirlemekteyiz.

Bazen, kişilerin veya şirketlerin hayat tarzlarına veya belirledikleri, felsefelere göre daha farklı istekler ve taleplerle karşımıza gelmektedir. Tamamen değişik pişirme yöntemlerine sahip olan, kullanılan malzemeleri tek tek belirleyen ve kesinlikle kullanılmayacak malzemeler listesi sunan kuruluşların da belirlediği kriterlere göre aylık yemek listesi hazırlıyoruz. Vejetaryen olanlar veya çok katı diyet yapması gereken kişiler içinde ayrıca aylık yemek listeleri hazırlanarak bilgi ve beğeniler sunulmaktadır. Tabldot yemek, catering, yemek siparişi, yemek şirketleri, yemek firmaları, sağlıklı yemek firmaları, ucuz yemek firmaları, temiz yemek firmaları, hijyene önem veren yemek firmaları, kaliteli yemek firmaları, yemek listesi, firmaların aylık yemek listesi, diyet yemeği yapan yemek firmaları, vejetaryen yemeği yapan yemek firmaları, diyet yemekleri, vejetaryen yemekleri gibi alanlarda bizi arayabilir bilgi alabilirsiniz.