Yemek Listesi

Aylık Yemek Listesi

Yemek fabrikamız, yemek listelerini genellikle aylık olarak oluşturmaktadır. Diyetisyenimiz ve tecrübeli aşçılarımız ile birlikte dengeli beslenmeyi sağlayacak ve lezzet verirken sağlığı bozmayacak yemekler ile birlikte harmanlayarak oluşturuyoruz.

Aylık Yemek Listemiz İçin Tıklayınız

Her gün değişik listeler hazırlayan yemek firmamız size lezzet ve doyma garantisi veriyor. Çorbalardan, etli ve sebzeli yemeklerden, pilavlardan, makarna çeşitlerinden, tatlılardan, salata çeşitlerinden, meyvelerden ve komposto çeşitlerinden seçim yaparak bir öğünde dört çeşit yemek imkanı sunmaktayız.

Yemek listemiz, konunun uzmanı kişiler tarafından bilinçli olarak belirlenmektedir. Bütün besin guruplarını menümüze dengeli bir şekilde yayarken, insan vücudunun ihtiyacı olan her türlü yiyecek çeşidini göz önünde bulunduruyoruz.

Genellikle tabldot yemeklerini, çalışanlar için ve öğle yemeklerinde çıkardığımız için, günün geri kalanında çalışmaya devam edecek olanların enerji ihtiyaçlarına göre, protein, karbonhidrat ve yağ dengesi gözetilerek yemek listemizi belirlemekteyiz.

Bazen, kişilerin veya şirketlerin hayat tarzlarına veya belirledikleri felsefelere göre daha farklı istekler ve taleplerle karşımıza gelmektedir. Tamamen değişik pişirme yöntemlerine sahip olan, kullanılan malzemeleri tek tek belirleyen ve kesinlikle kullanılmayacak malzemeler listesi sunan kuruluşların da belirlediği kriterlere göre aylık yemek listesimizi inceleyebilirsiniz.

Vejetaryen olanlar veya çok katı diyet yapması gereken kişiler için de ayrıca aylık yemek listeleri hazırlanabilmektedir.

  • Firmamızın verdiği bütün yemek çeşitlerinde kullandığımız malzemeler, gıda maddelerinin tüzüğüne ve Türk Standartları Enstitüsünün standartlarına uygun kalitededir. Bu bizim için en önemli kriterdir.
  • Çok hassas olunması gereken ve hemen her yemeğe giren, “et” e biz de gereken hassasiyeti ve dikkati gösteriyor, İslami usullere ve TSE standartlarına uygun olan eti tercih ediyoruz.
  • “tavuk etini” de günlük olarak ve güvenilir firmalardan alıyoruz.
  • Bütün yemeklere ve kızartmalara giren “yağ” ve “zeytinyağını” Türkiye’nin önde gelen yağ markalarından tercih ederek, yemeklerimizi güvenli ve hafif yapmasını sağlıyoruz. Okside olmuş yağları yemeklerimize sokmuyoruz.
  • Yemek listemizde oldukça geniş yer kaplayan baklagil ve tahıllar da, son hasatta toplanılan ve üzerinden henüz yıl geçmemiş olanlardan seçerek, lezzetli ve iyi pişmiş olmasını sağlıyoruz.
  • Hemen hemen her gün listelerimizde kendisine yer bulan meyve ve sebzeler, yeni ve mevsiminde toplanan taze meyvelerden ve sebzelerden seçilir. Besin değerini ve lezzetini kaybetmemiş olurlar.

Tabldot yemek, catering, diyet yemekleri, vejetaryen yemekleri ve her türlü özel yemek için bize iletişim sayfamızda yer alan bilgileri kullanarak ulaşabilirsiniz.

Aylık Yemek Listesi.
Hijyen

İnsanın yaşamını sürdürebilmesi ve hayattan tat alabilmesi için en önemli ayrıntı olan yemek, firmamızca tazelik ve kalite onayından sonra hijyene uygun hale getirilmiş alanlarda depolanır ve üretilir. Kullanılan ekipmanlar da sürekli olarak temizlenmektedir. İstanbul Yemek olarak işimizi severek yaptığımızı bilmenizi isteriz. Gıda işi incelik ister.

Kullanılan Malzeme

Firmamızın verdiği bütün yemek çeşitlerinde kullandığımız malzemeler, gıda maddelerinin tüzüğüne ve Türk Standartları Enstitüsünün standartlarına uygun kalitededir. İstanbul Yemek şirketleri içerisinde her zaman en kaliteli, en iyi marka ürünleri alıp üretim yapıyoruz. Kullandığımız ürünlerimizi görebilmeniz mümkündür.

Kalite & Güvence

Üretimin her aşamasında gıda mühendislerinin oluşturduğu Kalite Güvence Departmanı'nın kontrolü dahilinde çalışmalar gerçekleştirilir ve bu doğrultuda hareket edilir. Çalıştığımız firmalarımız bizi tercih ettiklerinde uzun süreli hizmet vermekteyiz bu da bize olan güvenlerinden, en iyi hizmeti aldıklarından dolayıdır. Kaliteli ürün ve en iyi takip ile üretilir tüm yemeklerimiz.

Sevkiyat & Dağıtım

Üretim,sevkiyat ve dağıtım alanında çalışan tüm personelimize düzenli olarak hijyen, kalite,taşıma,sevkiyat,dağıtım eğitimleri verilmektedir.İstanbul Anadolu yakasında her bölgede araçlarımızı görebilirsiniz.İstanbul Yemek olarak gerektiğinde yedek araçlarımızı servise çıkarıyoruz, iş sadece kaliteli yemek üretmek değil, üretilen yemeği zamanında ulaştırabilmektir.24 saat işimizin başındayız.

Hijyenik ve Kaliteli Yemek İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.