Yemek Listesi

2017 Mart Yemek Listesi

Fabrikamız, yemek listelerini aylık olarak oluşturmaktadır. Listelerimizi gıda mühendisimiz ve aşçılarımız ile birlikte dengeli beslenmeyi sağlayacak ve lezzet verirken sağlığı bozmayacak yemekler ile harmanlayarak oluşturmaktayız.

Aylık Yemek Listemiz İçin Tıklayınız

Yemek listemizi hazırlarken en büyük amacımız; kişi için doyurucu bir öğün sağlamak, kişinin dengeli ve düzenli beslenmesine yardımcı olmak.  Bunu yaparken de damak tadına ve mevsimine uygun yemekler seçmektir.

Genellikle tabldot yemeklerini, çalışanlar için ve öğle yemeklerinde çıkardığımız için, günün geri kalanında çalışmaya devam edecek olanların enerji ihtiyaçlarına göre, protein, karbonhidrat ve yağ dengesi gözetilerek yemek listemizi belirlemekteyiz.

Bazen, kişilerin veya şirketlerin hayat tarzlarına veya belirledikleri felsefelere göre daha farklı istekler ve taleplerle karşılaşabilmekteyiz. Tamamen değişik pişirme yöntemlerine sahip olan, kullanılan malzemeleri tek tek belirleyen ve kesinlikle kullanılmayacak malzemeler listesi sunan kuruluşların da belirlediği kriterlere göre aylık yemek listesimizi inceleyebilirsiniz.

  • Firmamızın verdiği bütün yemek çeşitlerinde kullandığımız malzemeler, gıda maddelerinin tüzüğüne ve Türk Standartları Enstitüsünün standartlarına uygun kalitededir. Bu bizim için en önemli kriterdir.
  • Çok hassas olunması gereken ve hemen her yemeğe giren, “et” e biz de gereken hassasiyeti ve dikkati gösteriyor, İslami usullere ve TSE standartlarına uygun olan eti tercih ediyoruz.
  • “tavuk etini” de günlük olarak ve güvenilir firmalardan alıyoruz.
  • Bütün yemeklere ve kızartmalara giren “yağ” ve “zeytinyağını” Türkiye’nin önde gelen yağ markalarından tercih ederek, yemeklerimizi güvenli ve hafif yapmasını sağlıyoruz. Okside olmuş yağları yemeklerimize sokmuyoruz.
  • Yemek listemizde oldukça geniş yer kaplayan baklagil ve tahıllar da, son hasatta toplanılan ve üzerinden henüz yıl geçmemiş olanlardan seçerek, lezzetli ve iyi pişmiş olmasını sağlıyoruz.
  • Hemen hemen her gün listelerimizde kendisine yer bulan meyve ve sebzeler, yeni ve mevsiminde toplanan taze meyvelerden ve sebzelerden seçilir. Besin değerini ve lezzetini kaybetmemiş olurlar.

Tabldot yemek, catering, diyet yemekleri, vejetaryen yemekleri ve her türlü özel yemek için bize iletişim sayfamızda yer alan bilgileri kullanarak ulaşabilirsiniz.

2017 Mart Yemek Listesi.
Hijyen

İnsanın yaşamını sürdürebilmesi ve hayattan tat alabilmesi için en önemli ayrıntı olan yemek, firmamızca tazelik ve kalite onayından sonra hijyene uygun hale getirilmiş alanlarda depolanır ve üretilir. Kullanılan ekipmanlar da sürekli olarak temizlenmektedir. İstanbul Yemek olarak işimizi severek yaptığımızı bilmenizi isteriz. Gıda işi incelik ister.

Kullanılan Malzeme

Firmamızın verdiği bütün yemek çeşitlerinde kullandığımız malzemeler, gıda maddelerinin tüzüğüne ve Türk Standartları Enstitüsünün standartlarına uygun kalitededir. İstanbul Yemek şirketleri içerisinde her zaman en kaliteli, en iyi marka ürünleri alıp üretim yapıyoruz. Kullandığımız ürünlerimizi görebilmeniz mümkündür.

Kalite & Güvence

Üretimin her aşamasında gıda mühendislerinin oluşturduğu Kalite Güvence Departmanı'nın kontrolü dahilinde çalışmalar gerçekleştirilir ve bu doğrultuda hareket edilir. Çalıştığımız firmalarımız bizi tercih ettiklerinde uzun süreli hizmet vermekteyiz bu da bize olan güvenlerinden, en iyi hizmeti aldıklarından dolayıdır. Kaliteli ürün ve en iyi takip ile üretilir tüm yemeklerimiz.

Sevkiyat & Dağıtım

Üretim,sevkiyat ve dağıtım alanında çalışan tüm personelimize düzenli olarak hijyen, kalite,taşıma,sevkiyat,dağıtım eğitimleri verilmektedir.İstanbul Anadolu yakasında her bölgede araçlarımızı görebilirsiniz.İstanbul Yemek olarak gerektiğinde yedek araçlarımızı servise çıkarıyoruz, iş sadece kaliteli yemek üretmek değil, üretilen yemeği zamanında ulaştırabilmektir.24 saat işimizin başındayız.

Hijyenik ve Kaliteli Yemek İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.